belka skos pl n

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU W TEATRZE, KTÓRY TRZEBA ZBUDOWAĆ

W dniu 26 marca – w przeddzień Międzynarodowego Dnia Teatru – w siedzibie stowarzyszenia miało miejsce spotkanie osób zainteresowanych ideą budowy Teatru Społeczności Lokalnej w Bielsku-Białej.

Rozmowy o kampanii promocyjnej projektu oraz o strategii zdobywania funduszy na ten cel poprzedził happening przygotowany przez Teatr Grodzki Junior – integracyjną grupę działającą pod opieką stowarzyszenia od 2003 roku. Aktorzy wraz z lalkami – bohaterami dwóch swoich przedstawień witali przybyłych gości na dziedzińcu przed budynkiem przy ulicy Sempołowskiej 13.

W czasie roboczej sesji dyskusyjnej ustalono, że już 15 kwietnia o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie założycielskie społecznego Komitetu Budowy Teatru, który ma wspierać Zarząd i kadrę Teatru Grodzkiego w staraniach o sfinansowanie rewitalizacji niszczejącego budynku dawnej brakarni należącej do kompleksu Fabryki Sukna. Wszystkich, którzy widzą możliwość włączenia się do prac Komitetu serdecznie zapraszamy na to spotkanie do siedziby stowarzyszenia.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU W TEATRZE, KTÓRY TRZEBA ZBUDOWAĆMIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU W TEATRZE, KTÓRY TRZEBA ZBUDOWAĆMIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU W TEATRZE, KTÓRY TRZEBA ZBUDOWAĆ

Galeria

Media o nas

Dziendobry.tvn.pl

logo dziendobry tvn1

Pisanenoca.com

pisanie noca

Bielskosmakuje.pl

bielskosmakuje

Nowy teatr w Bielsku-Białej?

Bielsko.biala.pl

logo bbwww 01

Bestwina24.pl

bestwina24 pl

 

Bielsko.info

logo bielsko info

 

Super-nowa.pl

super nowa logo 21426073993

 

Kurier radia BIELSKO

KURIERradiaBIELSKO logo SOLO1

 

Magazyn samorządowy w Bielsku-Białej

magazyn

 

2BStyle.pl

logo

 

 

Wspierają nas

Bio Paluszki

beksin rest bielsko

ladys club bielsko

logo

branka

konstanta

 EY Logo Tagline stacked logo

super nowa

Projekt Teatru