SIŁA WOLONTARIATU – WYWIAD W „RELACJACH-INTERPRETACJACH”

W grudniowym numerze „Relacji-Interpretacji” - Kwartalnika Regionalnego Ośrodka Kultury w Bielsku-Białej ukazała się rozmowa z Antoniną Cykman, wolontariuszką Teatru Grodzkiego.

 

Publikacja ta zaowocowała nowymi pomysłami fundraisingowymi! Pani Agata Tomiczek-Wołonciej - malarka, ilustratorka, nauczycielka rysunku i malarstwa po lekturze wywiadu ofiarowała jeden ze swoich olejnych obrazów na aukcję charytatywną, by w ten sposób wesprzeć budowę Teatru Integracji!

Zainspirowani tym pięknym gestem zwracamy się do wszystkich popierających naszą inicjatywę, by włączyli się do organizacji imprez na rzecz budowy Teatru. Mogą nam Państwo pomóc na wiele różnych sposobów – na przykład oferując bezpłatne udostępnienie sali bankietowej na urządzenie balu charytatywnego, przekazując cenny przedmiot na aukcję czy samodzielnie organizując fundraisingowy event. Będziemy wdzięczni za każdą formę wsparcia, a informacje o wszystkich inicjatywach zamieścimy na stronie budowy Teatru Naszych Marzeń: www.teatr.teatrgrodzki.pl

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Galeria

Media o nas

Dziendobry.tvn.pl

logo dziendobry tvn1

Pisanenoca.com

pisanie noca

Bielskosmakuje.pl

bielskosmakuje

Nowy teatr w Bielsku-Białej?

Bielsko.biala.pl

logo bbwww 01

Bestwina24.pl

bestwina24 pl

 

Bielsko.info

logo bielsko info

 

Super-nowa.pl

super nowa logo 21426073993

 

Kurier radia BIELSKO

KURIERradiaBIELSKO logo SOLO1

 

Magazyn samorządowy w Bielsku-Białej

magazyn

 

2BStyle.pl

logo

 

 

Wspierają nas

Bio Paluszki

beksin rest bielsko

ladys club bielsko

logo

branka

konstanta

 EY Logo Tagline stacked logo

super nowa