TEATR GRODZKI JUNIOR NA FESTIWALU „TALIZMAN SUKCESU” – nagroda za umiejętne przedstawienie problemów człowieka współczesnego językiem teatru w spektaklu pt. „Po drodze”!

Teatr Grodzki Junior działający przy naszym stowarzyszeniu od 2003 roku wystąpił 18 listopada podczas XII-ej edycji MIĘDZYNARODOWYCH JESIENNYCH SPOTKAŃ ARTYSTYCZNYCH "TALIZMAN SUKCESU" organizowanych przez Dom Kultury w Hałcnowie:
http://www.halcnow.pl/56-wydarzenia/358-znowu-sukces, http://www.mdk.beskidy.pl/index.php?s=1&fun=more&id=3415

 

Zespół pokazał swoje najnowsze przedstawienie lalkowe „Po drodze…”, z którym nasi aktorzy-amatorzy pojadą już 24 listopada do Bratysławy, gdzie wezmą udział w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Bezdomnych ERROR dzięki dofinansowaniu kosztów podróży przez Instytut Adama Mickiewicza.

 

talizman sukcesu 10 

"TALIZMAN SUKCESU" – jak piszą o swoim przeglądzie organizatorzy - to „wielkie święto przyjaźni i radości wszystkich zespołów polskich i zagranicznych. Integracja, poznawanie obyczajów i kultury różnych narodów, możliwość uczestniczenia w warsztatach, wymiana doświadczeń artystycznych, nawiązywanie kontaktów z zespołami, wspólny koncert finałowy oraz prezentacje zespołów w innych miastach Podbeskidzia powodują, że z roku na rok w Festiwalu uczestniczy coraz więcej zespołów”. Na tegorocznym przeglądzie wystąpiły zespoły z Polski, Ukrainy, Włoch, Iranu i Kolumbii. Jurorzy oceniający występy podjęli decyzję, by w tym roku zrezygnować z formuły konkursowej i nie przyznawać miejsc, ale nagrodzić równorzędnie wszystkie grupy dyplomami i kwotą 300 złotych!

Dochód z nagrody aktorzy przeznaczyli na budowę Teatru Integracyjnego www.teatr.teatrgrodzki.pl

 

talizman-sukcesu-01.jpgtalizman-sukcesu-02.jpgtalizman-sukcesu-03.jpgtalizman-sukcesu-04.jpgtalizman-sukcesu-05.jpgtalizman-sukcesu-06.jpgtalizman-sukcesu-07.jpgtalizman-sukcesu-08.jpgtalizman-sukcesu-09.jpg

Galeria

Media o nas

Dziendobry.tvn.pl

logo dziendobry tvn1

Pisanenoca.com

pisanie noca

Bielskosmakuje.pl

bielskosmakuje

Nowy teatr w Bielsku-Białej?

Bielsko.biala.pl

logo bbwww 01

Bestwina24.pl

bestwina24 pl

 

Bielsko.info

logo bielsko info

 

Super-nowa.pl

super nowa logo 21426073993

 

Kurier radia BIELSKO

KURIERradiaBIELSKO logo SOLO1

 

Magazyn samorządowy w Bielsku-Białej

magazyn

 

2BStyle.pl

logo

 

 

Wspierają nas

Bio Paluszki

beksin rest bielsko

ladys club bielsko

logo

branka

konstanta

 EY Logo Tagline stacked logo

super nowa