DOTACJA INSTYTUTU ADAMA MICKIEWICZA dla Teatru Grodzkiego Junior

Po raz kolejny amatorska grupa Teatr Grodzki Junior działająca przy naszym stowarzyszeniu od 2003 roku otrzymała finansowe wsparcie Instytutu Adama Mickiewicza z Warszawy! Jeden z programów Instytutu – „Kultura polska na świecie” skierowany jest do artystów wszystkich dziedzin sztuki oraz osób zajmujących się upowszechnianiem i promocją polskiej kultury. Program ma na celu wsparcie uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych poza granicami kraju i już kilkakrotnie dofinansował zagraniczne występy zespołów teatralnych prowadzonych przez Teatr Grodzki https://iam.pl/pl/kultura-polska-na-swiecie

Dzięki wsparciu Instytutu (dofinansowanie w wysokości 2500 zł) nasi aktorzy-amatorzy pojadą w listopadzie do Bratysławy, gdzie wezmą udział w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Bezdomnych ERROR, organizowanym przez organizację Divadlo bez domova od dziesięciu lat:
http://www.divadlobezdomova.sk/divadlobezdomova/FESTIVAL_ERROR.html

Teatr Grodzki Junior pokaże podczas festiwalu swoje najnowsze przedstawienie lalkowe  „Po drodze …”, którego premiera miała miejsce  25 czerwca w siedzibie Teatru Grodzkiego. Z okazji jubileuszu dziesięciolecia festiwalu ERROR, zorganizowana zostanie także konferencja poświęcona twórczości teatralnej z udziałem osób doświadczonych i zagrożonych wykluczeniem społecznym. W części warsztatowej konferencji Teatr Grodzki Junior poprowadzi zajęcia lalkarskie dla międzynarodowej grupy uczestników.

Galeria

Media o nas

Dziendobry.tvn.pl

logo dziendobry tvn1

Pisanenoca.com

pisanie noca

Bielskosmakuje.pl

bielskosmakuje

Nowy teatr w Bielsku-Białej?

Bielsko.biala.pl

logo bbwww 01

Bestwina24.pl

bestwina24 pl

 

Bielsko.info

logo bielsko info

 

Super-nowa.pl

super nowa logo 21426073993

 

Kurier radia BIELSKO

KURIERradiaBIELSKO logo SOLO1

 

Magazyn samorządowy w Bielsku-Białej

magazyn

 

2BStyle.pl

logo

 

 

Wspierają nas

Bio Paluszki

beksin rest bielsko

ladys club bielsko

logo

branka

konstanta

 EY Logo Tagline stacked logo

super nowa